Operator wózka EPT, wózkowy oraz operator maszyn Holandia Private

il y a 2 semaines Jobs Offers Holsbeek   15 vues

4 000 €

  • operator-wozka-ept-wozkowy-oraz-operator-maszyn-holandia-big-0
Localité: Holsbeek
Salaire: 4 000 €

Poszukujemy od zaraz:

• -operatora wózków EPT

• -wózkowego z certyfikatem

• -operatora maszyn( Flow pack, Netverpakking , Foodtainer oraz Sleeve)

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

• stała opieka polskiego koordynatora

• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

• ubezpieczenie zdrowotne

• terminowo wypłacane wynagrodzenie

• dobre warunki pracy, miła atmosfera

• zapewnione zakwaterowanie

• cotygodniowe zaliczki

Wymagania:

• - zaangażowanie w powierzone obowiązki

• -  chęci i motywacja do pracy

• - dobra kondycja fizyczna

• - umiejętność pracy pod presją

• - umiejętność pracy z ludźmi

• - mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

• - mile widziane prawo

• - mile widziane doświadczenie

Zakres obowiązków:

• - operowanie wózkiem

• - podwożenie palet z produktem na maszyny oraz odbiór gotowych zamówień

• - inne zlecone prace

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Skontaktuj się z Nami!

Iza tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 ).

Informations complémentaires

Start Date OD ZARAZ
Company KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ