Operator wózka bocznego Reach Truck/Antwerpia, Belgia, od 15,57 €/h Professional

il y a 2 mois Jobs Offers Antwerpen   68 vues

15,57 €

  • operator-wozka-bocznego-reach-truckantwerpia-belgia-od-1557-h-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: 15,57 €

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta - belgijskiej  logistycznej firmy, która od 150 lat zajmuje się przechowywaniem,  przeładunkiem towaru  w zakresie obsługi produktów  z branży chemicznej, żywności, paszy, stali, drewna, poszukujemy osób chętnych do  podjęcia pracy na stanowisku:

Operator wózka bocznego Reach Truck

Miejsce pracy: Antwerpia, Belgia

zatrudnienie długoterminowe

 Opis stanowiska:

-Rozładunek i załadunek kontenerów i ciężarówek za pomocą wózka widłowego bocznego Reach Truck

-kontrola produktów / zamówień / zapasów

-Prace przygotowawcze, zdejmowanie i zakładanie izolacji

-inwentaryzacja towaru

-dbanie o porządek na terenie magazynu

-praca w systemie zmianowym

-ścisłe przestrzeganie zasad BHP panujących na terenie magazynu

-zatrudnienie długoterminowe

 Wymagania:

-doświadczenie w pracy  w branży logistycznej

-wymagane roczne doświadczenie jako operator wózka przedniego

-chęć do wykonywania cięższej pracy fizycznej

-aktualny certyfikat na wózki widłowe przednie

-dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.

-łatwość pracy w zespole lub jako samodzielna  jednostka

-własny samochód - mile widziany

 Oferujemy:

-zatrudnienie na belgijskich warunkach

-stawkę: 15,57 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)

-dodatki zmianowe: + 5% za pracę na 1 i 2 zmianie, + 15% za pracę na zmianie nocnej

-bon żywnościowy w wysokości:6,70€   / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika)

-dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3000 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

-premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2000 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

-gwarantowane 38 h pracy tygodniowo

-pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

-opiekę polskiego koordynatora

-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania -  €85 / tydzień

-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8,33 euro miesięcznie

-dofinansowanie do dojazdów do pracy

-płatne święta

-pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego

Dodatkowe informacje:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 786865894.

Informations complémentaires

Start Date na już
Company Link2europe Sp. z o.o.