Operator tokarki, 15,46€ brutto/h Miejsce pracy: Kontich, Belgia Professional

il y a 4 semaines Jobs Offers Kontich   28 vues

15,46 €

  • operator-tokarki-1546-bruttoh-miejsce-pracy-kontich-belgia-big-0
Localité: Kontich
Salaire: 15,46 €

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta - firmy produkującej wysokiej jakości uszczelnienia i łożyska z tworzyw sztucznych stosowanych w takich branżach jak: żeglarstwo, lotnictwo, kosmonautyka, sektor medyczny i Formuła 1 - poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

 Operator tokarki

 Miejsce pracy: Kontich, Belgia

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie materiałów z metalu i plastiku do maszyn
  • najistotniejsze jest bezpieczeństwo, jakość wykonywanej pracy i produktywność
  • wykonywanie dokładnej i regularnej kontroli otrzymanych produktów dla uzyskania jak najwyższej jakości produktu końcowego
  • pilnowanie prawidłowych ustawień dla tokarki konwencjonalnej
  • zachowanie bezpiecznej pracy z ostrymi narzędziami
  • pilnowanie terminowej realizacji zleceń

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub mechaniczne jako operator tokarek
  • doświadczenie w pracy na tokarce konwencjonalnej
  • minimalne doświadczenie przy CNC
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach, gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • stawkę: 15,46 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
  • dodatki zmianowe: +12,50% za pracę na 1 i 2 zmianie
  • bony żywnościowe: 8€ brutto / dzień pracy.
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 4000 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2200 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 130€/tydzień (pokój 1-osobowy).
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8,33 euro miesięcznie.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażamzgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moichdanych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a)rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danychosobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniadyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratoremdanych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 wOpolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę

Informations complémentaires

Company Link2europe