Operator tokarek i frezarek Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Kortrijk   29 vues

  • operator-tokarek-i-frezarek-big-0
Localité: Kortrijk
Salaire: -- €

Firma Konektia poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator/programista tokarek i frezarek

Miejsce pracy: Kortrijk / Belgia

Firma działająca na rynku Belgijskim od 1964 roku, specjalizująca się głównie w branży metalowej, mechanicznej i hydraulicznej poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisku: Operator - programista CNC. Firma sprawdzona przez nas i rzetelna, gwarantująca dużą ilość godzin pracy. Pracownicy zatrudnieni w tej firmie mogą liczyć na dobre relacje z przełożonymi i współpracownikami

Opis stanowiska:

Firma specjalizująca się głównie w branży metalowej, mechanicznej i hydraulicznej. Wytwarzają cylindry, sprzęt budowlany / maszyny i wykonują konserwację sprzętu i wymianę części.

Opis pracy:

  • Programowanie tokarek;
  • Programowanie frezarek;
  • Obsługa maszyn;
  • Toczenie, frezowanie i szlifowanie metalu;
  • Zdarza się też praca fizyczna.

Oferujemy:

  • Stabilna praca - na stałe;
  • Umowa belgijska z możliwością stałego kontraktu;
  • Zwrot za dojazd do pracy;
  • Ubezpieczenie;
  • Zmiana dzienna od 7:45 do 16:30;
  • Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym (Koszt 14€ / dzień);
  • Miła i koleżeńska atmosfera w pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako operator / programista tokarek i frezarek;
  • Umiejętność ustawiania programów na maszynach;
  • Umiejętność czytania planów i produkcji elementów pod zamówienie
  • Toczenie, frezowanie i szlifowanie metalu - zdarza się praca fizyczna
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B - będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność spawania - będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: rafal@konektia.com

Numer telefonu: +48 571 247 691

Informations complémentaires

Company Konektia