Operator suwnicy i maszyny do cięcia kamienia stawka do € 16,67h. BELGIA Professional

il y a 2 mois Jobs Offers Antwerpen   37 vues

16,67 €

  • operator-suwnicy-i-maszyny-do-ciecia-kamienia-stawka-do-1667h-belgia-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: 16,67 €

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401

ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator suwnicy i maszyny do cięcia kamienia

Miejsce pracy: Deinze, Belgia

Opis stanowiska:

Praca jest na zewnątrz i wewnątrz.

załadunek i rozładunek płyt z kamienia naturalnego (praca z suwnicą sterowaną z poziomu roboczego)

umieszczenie kamiennej płyty i zabezpieczenie jej w maszynie

ustawienie ostrzy, wprowadzanie odpowiednich parametrów, obsługa i kontrola przebiegu pracy maszyny do cięcia kamienia

ustawienie linek diamentowych pilarki w zależności od szerokości potrzebnego cięcia (np. ustawianie linki w odległości 3 cm)

Wymagania:

uprawnienia do sterowania suwnicą lub min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku operator suwnicy

dobra znajomość języka angielskiego

chęć do wykonywania cięższej fizycznej pracy i na zewnątrz

prawo jazdy kat. B

umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach, gwarantowane 38,75h pracy w tygodniu (sporadycznie nadgodziny - płatne 150%)

Praca w godzinach od 07:30-16:00

stawka godzinowa: 16.19€-16,67 € brutto/h (w zależności od doświadczenia)

bon żywnościowy: 6,75 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika)

dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 4419€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2485 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy)

pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne) - 9 €/miesiąc

termin wyjazdu ustalany indywidulanie z kandydatem!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem BRACHOT SUWNICA na adres e-mail praca@marvelpc.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Dziękujemy!

Marvel Personal Consulting

ROK ZAŁOŻENIA 2001

www.marvelpc.pl

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

TELEFON: +48 668 815 181

pon-pt 8:00-16:00

Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

Informations complémentaires

Company MARVEL
Work Type Temporary