Operator Produkcji Żywności – Praca w soboty lub Niepełny etat Professional

il y a 10 mois Jobs Offers Westerlo   195 vues

13 €

  • operator-produkcji-zywnosci-praca-w-soboty-lub-niepelny-etat-big-0
Localité: Westerlo
Salaire: 13 €

Miejscowosc:Meer lub Westerlo

O tej pracy
Opiszadania

Czy pracowałeś/as przy produkcji żywności?Lubisz pracę w przemyśle spożywczym? Dla naszych klientów poszukujemypracowników do pracy na pół etatu lub w weekendy przy produkcjiżywności. Jako operator jesteś odpowiedzialny za różne zadania związane zprodukcją żywności, tj. Praca na linii produkcyjnej, pakowanie i kontrolę jakości.Prace te są wykonywane zarówno na taśmach produkcyjnych, jak i na stołach.

Co oferujemy

- Praca w zróżnicowanym i entuzjastycznymzespole,
- Możliwość nadgodzin (150% wynagrodzenia),
- Dodatek do kosztów podróży.

Czego oczekujemy?

- Mówisz komunikatywnie po holendersku lubangielsku,
- Zwracasz uwagę na jakość wykonywanych zadań,
- Jesteś elastyczny, nie masz problemu zwykonywaniem innych obowiązków lub wykonywaniem nadgodzin, jeśli zostaniesz oto poproszony,
- Nie masz problemu, aby pracować z żywnością, wtemperaturze około 10 stopni,
- Posiadasz własny transport do pracy.

Stawka: Wacha się pomiędzy 12.60– 13.70 euro / godzine (brutto)

Informations complémentaires

Company Staffing-ESG
Work Type Part-time