Operator Maszyny Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Meerhout   28 vues

12,13 €

  • img
Localité: Meerhout
Salaire: 12,13 €

Miejscowosc: Meer

Opis stanowiska

Dziękidziesięcioleciom doświadczenia w produkcji pojemników z tworzyw sztucznych naszklient w Meer-Hoogstraten w Belgii obecnie szuka operatorow.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na pełen etat (z możliwościąstałej umowy),

- atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami za zmiany,

- dokładne szkolenie w miejscu pracy,

- zwrot kosztów podróży.

- odpowiedzialny za efektywną i optymalną produkcję wrazz kolegami,

- instalacja, obsługa i rozwiązywanie problemów zdmuchawami,

- kierowanie personelem produkcyjnym i zapewnienie, żecały proces produkcji przebiega zgodnie z wytycznymi,

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego i / lubniemieckiego,

- własne zakwaterowanie w okolicach Meer-Hoogstraten iwłasny transport do pracy,

- dbałość o porządek i czystość oraz poczucieodpowiedzialności,

- inicjatywa i motywacja do pracy,

- elastyczność pracy w systemie zmianowym.

Informations complémentaires

Company Staffing-esg