Operator logistyczny Professional

il y a 4 mois Jobs Offers Grobbendonk   90 vues

12,75 €

  • operator-logistyczny-big-0
  • operator-logistyczny-big-1
Localité: Grobbendonk
Prix: 12,75 €

Miejscowosc: Venlo-Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Venlo-Holandia poszukujemyobecnie pracowników magazynowych do pracy w magazynie z ubraniami. Praca napodstawie projektu od 04.06.2019 r. 2 tygodniowy trening odbędzie się wmiejscowości Grobendonk- Belgia. Podczas treningu transport zapewniony.

Oferujemy

- Stawka 12.75 euro /h
- Praca w pełnym wymiarze godzin,
- Praca na 3 zmiany (14:00 - 22:00),
- Możliwość otrzymania stałego kontraktu,
- Dodatkowe korzyści, takie jak premia zmianowa,bony żywnościowe i dodatek do kosztów podróży.
- Belgijski kontrakt

Wymagania

- dobre umiejętności komunikacyjne w językuangielskim i / lub holenderskim,
- wcześniejsze doświadczenie w logistyce izbieraniu zamowien
- elastyczność i motywacja do pracy w systemiecodziennego planowania,
- własne zakwaterowanie w / wokół Venlo-Holandiai własny transport do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeślijest to wymagane.

Informations complémentaires

Start Date 04-06-2019
Company Staffing-ESG