Operator linii produkcyjnej Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Tessenderlo   56 vues

  • operator-linii-produkcyjnej-big-0
Localité: Tessenderlo
Salaire: -- €

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Tessenderlo, Belgia

OBOWIĄZKI:

  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości produktów, które biegną na taśmie
  • Po przeszkoleniu - Operator linii produkcyjnej
  • Ustawianie parametrów i obsługa maszyny

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy jako operator linii produkcyjnej
  • Język angielski na poziomie średnio zaawansowanym
  • Odpowiedzialność na miejscu pracy
  • Samodzielności na stanowisku pracy
  • Gotowości do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Chęci nauki i poszerzania wiedzy
  • Prawa jazy kat. B i samochód - będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Stawka 16€ brutto + dodatki zmianowe
  • Dodatek wakacyjny oraz premie roczne
  • Otrzymanie własnej linii produkcyjnej
  • Średnie temp pracy
  • Stałe tygodniowe wynagrodzenie
  • Nadgodziny
  • Zakwaterowanie: Pokoje 1-osobowe (85€ tygodniowo)
  • Ubezpieczenie
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Kontakt tego samego dnia po otrzymaniu CV!

Numer telefonu: +48 571 247 691 / adres e-mail: rafal@konektia.com

Informations complémentaires

Company Konektia