Operator CNC ( Belgia) Professional

il y a 1 an Jobs Offers Aalter   139 vues

  • operator-cnc-belgia-big-0
Localité: Aalter
Salaire: -- €

Szukasz pracy? Posiadasz doświadczenie  w swoim zawodzie?
Pracuj z nami! Z możliwością długofalowej współpracy!
Wyślij aplikacje lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 507928204

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator CNC
Aalter

Obowiązki

  • obsługa maszyn  CNC
  • programowanie, ustawianie oraz obsługa maszyn
  • praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania

  • min roczne doświadczenie na stanowisku operatora CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • posiadanie lub chęć założenia działalności gospodarczej, A1

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w zakwaterowaniu
  • wsparcie w założeniu działalności gospodarczej
  • długofalową współpracę
  • wsparcie koordynatora
  • bony za polecenie pracownika

Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o.

Informations complémentaires

Company Euworkpower