Operator bezpośredniej skręcarki dwuskrętowej Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Peer   22 vues

1 900 €

  • img
Localité: Peer
Salaire: 1 900 € Négociable

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator bezpośredniej skręcarki dwuskrętowej

Miejsce pracy: Belgia, Peer

Opis stanowiska:

• Ładowanie przędzy do maszyny;

• Zdejmowanie pełnych szpulek;

• Montaż nici na puste szpulki;

• Naprawianie zerwanych nici;

• Usuwanie/ rozwiązywanie węzłów;

• Utrzymywanie miejsca pracy w czystości;

• Sprawdzanie błędów w różnych typach przędzy za pomocą światła UV;

• Naprawa uszkodzonych szpulek;

• Ważenie szpulek / zwojnic / nici oraz obliczanie wagi netto.

Mile widziane:

• Znajomość języka angielskiego;

• Własny samochód i/ lub prawo jazdy ( prosze zaznaczyć w CV).

Oferujemy:

• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania;

• Bezpłatne zakwaterowanie;

• Ubezpiecznie Compensa Voyage;

• Atrakcyjne zarobki;

• Opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu;

• Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się w Polsce.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na nasz adres e-mail: Kamil.Kacprowicz@sfsinternational.pl podając w tytule : Operator bezpośredniej skręcarki dwuskrętowej lub kontakt telefoniczny pod numerem: +31618406214

Informations complémentaires

Start Date 26-10-2020
Company SFS International