Niemcy- praca od zaraz rozładunek i załadunek paczek praca w Bebra Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Retie   22 vues

  • niemcy-praca-od-zaraz-rozladunek-i-zaladunek-paczek-praca-w-bebra-big-0
Localité: Retie
Salaire: -- €

Praca w Niemczech ? Mam ofertę specjalnie dla Ciebie !Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy załadunku i rozładunku paczek !!

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego !!

Szukamy osób : dyspozycyjnychi zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków

Oferujemy:

- atrakcyjnewynagrodzenie

- niemiecka umowa opracę na dłuższy okres

- stała opiekapolskiego koordynatora

- pomoc w dopełnieniuformalności związanych z wyjazdem

- ubezpieczeniezdrowotne

- terminowo wypłacanewynagrodzenie

- dobre warunki pracy,miła atmosfera

- zapewnionezakwaterowanie

- cotygodniowezaliczki

Zakres obowiązków:

- rozładunek paczek zciężarówek

- załadunek paczek

- inne prace magazynowe

Wymagania:

- dobra kondycjafizyczna

- motywacja do pracy

- gotowość do podjęciapracy w systemie zmianowym

Jeżeli zainteresowałaCię ta oferta zadzwoń do Nas a wszystkiego się dowiesz

Informations complémentaires

Company Klaver