Murarz z A1, stawka od 22 EUR/h Professional

il y a 3 mois Jobs Offers Lommel   98 vues

22 €

  • murarz-z-a1-stawka-od-22-eurh-big-0
Localité: Lommel
Salaire: 22 €

Belgia: Podejmiemy współpracę z murarzami na własnej działalności.

➡️Miejsce pracy: dostępne różne lokalizacje: Gooik, Lommel, Leuven, Sint Truiden, Hemiksem, Zelzate

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zakres obowiązków:

- Murowanie/klejenie klinkieru

- Murowanie/klejenie porotherm

- Murowanie bloczków betonowych

Oferujemy:

- Możliwość zaliczek

- Atrakcyjna stawka godzinowa

- Stałą opiekę polskiego koordynatora

- Pomoc w organizacji wyjazdu

- Czas pracy ok. 50 h/tydzień

Wymagania:

- Doświadczenie na zbliżonym stanowisku min. 1 rok

- Doświadczenie zawodowe za granicą

- Znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację (min.1 na 2 osoby)

- Własna działalność + ważne zaświadczenie A1

- Samodzielność

- Motywacja do pracy

☎️Więcej informacji pod numerem: +48 692 212 160 *Osoby zainteresowane ofertą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy biura pn-pt od 8:30 do 16:30. Po godzinach pracy biura, prosimy o wysłanie SMS

Informations complémentaires

Start Date od zaraz
Company Mesoworks