Monter wózków widłowych - praca w Holandii - wysoka stawka Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Brugge   41 vues

  • monter-wozkow-widlowych-praca-w-holandii-wysoka-stawka-big-0
Localité: Brugge
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii - międzynarodowego producenta wózków widłowych

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER WÓZKÓW WIDŁOWYCH (stawka 14,73 euro!!)

Miejsce pracy:
Nijmegen

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na dłuższy okres czasu

Opis stanowiska:

Praca w zakładzie produkcyjnym w dziale montażu. Montowanie wózków widłowych

o dużych udźwigach, nadzór linii produkcyjnej. Kontrola jakości części.

Kogo szukamy?

Osób znających język angielski w stopniu komunikatywnym

Posiadających prawo jazdy (mile widziane)

Osób posiadających min. podstawowe doświadczenie techniczne

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 14,73 euro brutto/h (z dodatkiem zmianowym 5,12%)

- Dodatek urlopowy 8%

- Zakwaterowanie i ubezpieczenie

- Pisemną gwarancję godzin

- Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

- Darmowy dojazd do pracy

- WiFi na każdym zakwaterowaniu

- Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

LINK DO APLIKACJI -->  https://bit.ly/3grUrIT

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Informations complémentaires

Company Euro Work