Monter Spawacz MIG/MAG/TIG - ciekawe projekty na terenie Holandii oraz Belgii! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Antwerpen   34 vues

  • monter-spawacz-migmagtig-ciekawe-projekty-na-terenie-holandii-oraz-belgii-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Monter Spawacz MIG/MAG/TIG - ciekawe projekty na terenie Holandii oraz Belgii!

aplikuj: https://bit.ly/3xYVd78

Monter - Spawacz MIG/MAG/TIG

Miejsce pracy: Holandia bądź Belgia
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na na dłuższy okres czasu

Opis stanowiska pracy:
Aktualnie prowadzimy kilka różnych projektów rekrutacyjnych na stanowisko Monter Spawacz metodą MIG/MAG. Poszukujemy doświadczonych spawaczy oraz monterów z doświadczeniem spawalniczym, z aktualnymi uprawnieniami do wykonywania zawodu.
W zakres obowiązków może wchodzić spawanie konstrukcji stalowych, takich jak schody metalowe czy naczepy rolnicze, mile widziane jest także doświadczenie w pracy z czarną stalą. Posiadamy także zlecenia do Belgii na pracę przy spawaniu zbiorników ciśnieniowych w renomowanej firmie.

Kogo szukamy?
Osób komunikujących się w języku angielskim
Posiadających prawo jazdy
Posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku oraz aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu (książeczka spawalnicza, inne certyfikaty bądź zaświadczenia)
Gotowych do pracy za granicą na wielu różnych projektach

Co możemy Ci zaoferować?
Stawkę uzależnioną od wakatu – średnio od 12,5 do 17,77 euro brutto/h
Wypłatę realizowaną cotygodniowo
Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie – pokoje dwuosobowe bądź jednoosobowe w zależności od wakatu
Możliwość wypożyczenia samochodu służbowego
Zatrudnienie na warunkach holenderskich bądź belgijskich, z pełnym pakietem socjalnym oraz dodatkami wakacyjnymi
Pomoc w organizacji wyjazdu i w załatwieniu wszelkich formalności
Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach oraz zdobycia i rozwoju nowych kompetencji

Zachęcamy także do skorzystania z innych ofert: https://www.eurowork.net.pl/praca-dla-specjalisty.html

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Informations complémentaires

Company Eurowork