MONTER SIECI TRAKCYJNYCH (Belgia) Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Bornem   52 vues

2 800 €

  • monter-sieci-trakcyjnych-belgia-big-0
Localité: Bornem
Salaire: 2 800 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c.poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, jednej z największych firm działającychw szeroko pojętej budowie infrastruktury kolejowej, zmotywowanych kandydatów dopracy na stanowisku:

MONTER SIECI TRAKCYJNYCH (Belgia)

Zakres obowiązków:

·        Pracabardzo zróżnicowana – montaż, odnawianie i konserwacja sieci trakcyjnych

·        Montażi remonty pozostałej infrastruktury kolejowej (słupy, podbudówki, konstrukcjenośne, układanie torów, podkładów, montaż sygnalizacji, itp.)

Wymagania:

·        doświadczeniew ww. pracach

·        prawojazdy kat. B (mile widziany własny środek transportu)

·        komunikatywna znajomość językaangielskiego

·        gotowośćświadczenia pracy w systemie wielozmianowym

·        umiejętnośćpracy na wysokości

Oferujemy:

·        wynagrodzenie 14,74– 16,49 EUR brutto/h (w zależności oddoświadczenia i kwalifikacji)

·        dodatek wwysokości 5,15 EUR za każdy przepracowany dzień (wkład pracownika 1,09 EUR)

·        125% za pracę na zmianie nocnej w ciągu tygodnia

·        Możliwa praca w godzinachnadliczbowych w soboty i w niedziele – zmiana dzienna w soboty płatna 150%, zmianadzienna w niedziele – 200%, zmiana nocna w soboty – 175%, zmiananocna w niedziele – 225%

·        dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)

·        premię roczną (8,33% rocznych zarobków brutto)

·        dodatek rodzinny

·        pozostałepremie i bonusy zgodnie z przepisamiobowiązującymi w Belgii

·        zakwaterowanie– płatne 80 EUR tygodniowo

·        załatwieniewszelkich formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem w Belgii

Osobyzainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wjęzyku angielskim  na adres e-mail:

info@nextagency.eu

Prosimyo zamieszczenie następującej klauzuli: (tylkoaplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszymwyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CVprzez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłychprocesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego iRady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę naudostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i zagranicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądaćdostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ 18051

Informations complémentaires

Start Date ASAP
Company NEXT s.c. D. Smolin W. Pietrzak