Monter okien, drzwi i fasad - praca w Niemczech- wysokie wynagrodzenie!! Professional

il y a 6 mois Jobs Offers Asse   116 vues

  • monter-okien-drzwi-i-fasad-praca-w-niemczech-wysokie-wynagrodzenie-big-0
Localité: Asse
Salaire: -- €

Praca w Niemczech od zaraz

Stanowisko: monter

Miejsce pracy: Niemcy, Ahrweiler

Zakres obowiązków:

•           Montaż płyt fasadowych na budynkach przemysłowych i mieszkalnych

•           Montaż fasad i okien, mocowanie paneli, obramowań okien

Wymagania:

•           Doświadczenie na stanowisku montera fasad

•           Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

•           komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

•           atrakcyjna stawka godzinowa + 55 €diety

•           kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

•           zakwaterowanie

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Izabela+ 48 570 901 913

Dominika+ 48 570 901 033

Kamila+ 48 570 901 414

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver - KRAZ 18450.

Informations complémentaires

Start Date od zaraz
Company Klaver sp z o o