Monter konstrukcji stalowych- praca w Niemczech super dodatki!! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Halle   31 vues

  • monter-konstrukcji-stalowych-praca-w-niemczech-super-dodatki-big-0
Localité: Halle
Salaire: -- €

Szukasz pracy zagranicą?  Już nie musisz!

Mamydla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:

·        Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

·        Pomoc w zakwaterowaniu, możliwośćwyboru jedno lub dwuosobowego pokoju. Koszt to ok, 15-25€.

·        Możliwość zaliczek

Wymagania:

·        Samochód na wyjazd

·        Doświadczenie zawodowe

·        Znajomość języka niemieckiego

·        Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy

Zakres obowiązków:

·        Montaż hal, parkingów, budynków biurowych

·       Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944,zadzwoń lub napisz sms o treści ,,monter konstrukcji stalowych” – oddzwonię!

Możesz mi także napisaćswoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Pośrednictwo PracyKlaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450poszukuje osób do pracy na stanowisko Montera konstrukcji stalowych

Informations complémentaires

Company Niemcy