Monter konstrukcji stalowych- praca w Niemczech od zaraz!! Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Beveren   18 vues

  • monter-konstrukcji-stalowych-praca-w-niemczech-od-zaraz-big-0
Localité: Beveren
Salaire: -- €

Monter konstrukcji stalowych- praca w Niemczech od zaraz!!

Szukasz pracy? Już nie musisz!

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

  • Oferujemy:
  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Pomoc w zakwaterowaniu, możliwość wyboru jedno lub dwuosobowego pokoju. Koszt to ok, 15-25€.
  •   Możliwość zaliczek
  • Wymagania:
  •  Samochód na wyjazd
  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języka niemieckiego
  •  Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy
  • Zakres obowiązków:
  • Montaż hal, parkingów, budynków biurowych

Jesteś zainteresowany                                                                                   Koniecznie zgłoś się do nas!

  • Kontakt:
    Magdalena tel: +48 577 901 944,zadzwoń lub napisz sms o treści ,,monter konstrukcji stalowych” – oddzwonię! Możeszmi także napisać swoje CV na adres:
    rekrutacja@klaverteam.com Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko Montera konstrukcji stalowych

Informations complémentaires

Company Klaver