Monter konstrukcji stalowych- atrakcyjna oferta praca w Niemczech Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Berlare   23 vues

  • monter-konstrukcji-stalowych-atrakcyjna-oferta-praca-w-niemczech-big-0
Localité: Berlare
Salaire: -- €

Jesteś monterem konstrukcji stalowych szukasz atrakcyjnej oferty pracy już nie musisz mamy dla ciebie coś wyjątkowego praca za granicą na uczciwych  warunkach

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę na przejrzystych warunkach
  • Pełne świadczenia socjalne
  • Pomoc w zakwaterowaniu, możliwość wyboru jedno lub dwuosobowego pokoju. Koszt to ok, 15-25€.
  •  Możliwość zaliczek
  • 24 dni urlopu
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

  • Samochód na wyjazd
  • Doświadczenie zawodowe
  •  Znajomość języka niemieckiego
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy

Zakres obowiązków:

  • Montaż hal, parkingów, budynków biurowych

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Krystian tel: +48 577 901 099, zadzwoń lub napisz sms o treści ,,monter konstrukcji stalowych” – oddzwonię!
Pośrednictwo PracyKlaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 Możesz mi także napisać swoje CV na adres: pracuj@klaverteam.com

Informations complémentaires

Company Klaver