Monter drzwi/okien/werand – Belgia Professional

il y a 3 mois Jobs Offers Beveren   73 vues

  • monter-drzwiokienwerand-belgia-big-0
Localité: Beveren
Salaire: -- € Négociable

Monter drzwi/okien/werand – Belgia

Zakres obowiązków

- montaż okien PCV i aluminiowych u klientów;

- instalowanie przeszkleń w oknach z PCV lub aluminium u klientów;

- wykonanie wszystkich niezbędnych elementów montażu okna;

Profil kandydata:
- minimum 5 lat doświadczenia;
- jesteś gotów podjąć długoterminowe zatrudnienie;
- ściśle przestrzegasz procedur bezpieczeństwa i higieny;
- dobry angielski lub niemiecki jest koniecznością
- prawo jazdy CE to plus

Oferujemy:
- umowa na belgijskich warunkach;
- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia;
- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);
- transport do pracy;
- zasiłek rodzinny.

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!
info@silko-recruiting.com

Informations complémentaires

Start Date 16-06-2020
Company Silko