Monter części do jachtów (Holandia) Professional

il y a 7 mois Jobs Offers Antwerpen   96 vues

  • monter-czesci-do-jachtow-holandia-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy od 16 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER CZĘŚCI DO JACHTÓW

Miejsce pracy: Nijkerk

Praca w firmie zajmującej się montażem podłóg w luksusowych jachtach. Codziennie rano zaczynasz w Nijkerk a następnie ruszasz do portu. W tej pracy nie ma monotonii. Każdy jacht jest inny, a pracazróżnicowana i wyjątkowa.

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na dłuższy czas

Opis stanowiska:

- montaż podłóg systemowych w luksusowych jachtach

- praca w różnych miejscach na terenie Holandii, na różnych jachtach (zwrot za każdy przejechany km)

- przygotowanie montażu

- zbieranie materiałów na podstawie rysunku technicznego

- montaż metalowych i aluminiowych części podłogowych systemu

- praca przy pomocy lasera do mierzenia odległości i dostosowanie lasera do prawidłowych wymiarów

Wymagania:

- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)

- znajomość rysunku technicznego

- prawo jazdy kat. B (mile widziane)

- zdolności manualne i techniczne

- chęć do nauczenia się języka holenderskiego

- doświadczenie w montażu będzie dodatkową zaletą

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 12,00 euro brutto/h

- Dodatek za pracę poza Nijkerk – 0,10 euro netto/ km

- Pracę na jedną zmianę

- Możliwość pracy na dłuższy czas

- Praca w miłej atmosferze

- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

- Zakwaterowanie i ubezpieczenie

- Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

- Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

LINK DO APLIKACJI ---> https://bit.ly/3KP9edQ

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Informations complémentaires

Company Euro Work