Montaż instalacji sanitarnych i grzewczych- praca w Niemczech od zaraz Professional

il y a 4 mois Jobs Offers Assenede   91 vues

  • montaz-instalacji-sanitarnych-i-grzewczych-praca-w-niemczech-od-zaraz-big-0
Localité: Assenede
Salaire: -- €

Lokalizacja: Wolfsburg

Opis stanowiska:

§  podłączanie urządzeń sanitarnych i grzewczych,

§  uruchamianie instalacji oraz kontrola poprawności ich działania.

Oczekiwania:

§  doświadczenie zawodowe

§  podstawowa znajomość języka niemieckiego

§  mile widziane  prawo jazdy B i własne auto

Pracodawca oferuje:

§  atrakcyjne zarobki

§  wysoka dieta

§  długotrwałą pracę w stabilnej firmie,

§  niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,

§  możliwość pracowania w nadgodzinach

§  zaliczki

§  zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy

§  pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu

§  pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności,

§  możliwość pracy w teamie (2-3 osoby)

Jeżeli zainteresowała Cię oferta pracy nie zwlekaj – ilość miejsc jest ograniczona!

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Dominika + 48570 901 033, job@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver