Mechanik z prawem jazdy kat. C / Sint- Niklaas Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Sint-Niklaas   18 vues

  • mechanik-z-prawem-jazdy-kat-c-sint-niklaas-big-0
Localité: Sint-Niklaas
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI(cert. 9154) poszukuje mechaników.

Miejsce pracy: Sint- Niklaas

Opis stanowiska:
- naprawa samochodów,
- odbieranie uszkodzonych samochodów, za pomocą lawety (pomoc drogowa).

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego,
- doświadczenie w pracy, jako mechanik
- prawo jazdy kat. C z kodem 95,
- zakwaterowanie w okolicy Sint-
Niklaas oraz transport do pracy.

Oferta:
- belgijska umowa,
- praca w pełnym wymiarze godzin,
- stabilne i długoterminowe zatrudnienia (możliwość stałego kontraktu),
- dodatki za nadgodziny,
- dodatek za dojazdy do pracy.

Więcej informacji +48 570 935 868

Wszystkich zainteresowanych prosimy oprzesyłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule:  mechanikC Sint- NiklaasBelgia
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie zUstawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland