Mechanik sprzętu budowlanego – BELGIA Professional

il y a 1 an Jobs Offers Gent   766 vues

2 800 €

  • mechanik-sprzetu-budowlanego-belgia-big-0
Localité: Gent
Salaire: 2 800 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dlajednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Mechaniksprzętu budowlanego – BELGIA

Obowiązki:

-         Utrzymanie, serwis, konserwacja i naprawy sprzętu budowlanego,takiego jak koparki, dźwigi, buldożery, spychacze, generatory prądotwórcze,kompresory, itp.

-         Naprawa gównie awarii mechanicznych, pneumatycznych ihydraulicznych

-         Także naprawy przekładni, systemów hamulcowych, silników,itp.

-         Wymiana części: cylindrów, toczków, węży, łańcuchów,mechanizmów podnoszenia, zaworów, etc.

-         Odpowiedzialność za utrzymanie urządzeń, serwisowanie(wymiany oleju, filtrów, ogumienia, płynów)

-         Przebudowa pojazdów i maszyn w oparciu o projekt /rysunek techniczny

Wymagania:

-              przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnymstanowisku

-              znajomość językaangielskiego

-              umiejętność przeprowadzania napraw układówhydraulicznych i pneumatycznych

-              dokładność w wykonywaniu obowiązków pracowniczych

-              bardzo dobre umiejętności komunikacji zewspółpracownikami

-              gotowość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

-              prawo jazdy kat. C lub CE oraz umiejętność spawaniabędzie dodatkowym atutem

-              umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

-              bardzoatrakcyjne wynagrodzenie – 17,50 EUR brutto/h (w zależności od doświadczenia iumiejętności)

-              w pełni legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich

-              dodatek wakacyjny(zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobkówbrutto)

-              premię roczną (wwysokości 8.15% rocznych zarobków brutto)

-              dodatek rodzinny

-              pozostałe premie, bonusy i inneświadczenia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii

-              zorganizowaniewszelkich  formalności związanych zpobytem i zatrudnieniem w Belgii

-              zorganizowaniezakwaterowania: płatne 75 EUR /tydzień

-              pracęna dłuższy okres czasu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV wjęzyku angielskim na adres:

info@nextagency.eu

Prosimyo zamieszczenie następującej klauzuli (tylkoaplikacje z poprawną klauzulą będą rozpatrywane):

Niniejszymwyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CVprzez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłychprocesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego iRady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę naudostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i zagranicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądaćdostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ
18051

Informations complémentaires

Start Date ASAP
Company NEXT s.c.