Mechanik samochodowy Professional

il y a 2 mois Jobs Offers Dendermonde   57 vues

17 €

  • mechanik-samochodowy-big-0
Localité: Dendermonde
Prix: 17 €

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii,Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie dla belgijskiej firmy specjalizującej się w naprawie i sprzedaży samochodów poszukujemy kandydatów na stanowisko mechanika samochodowego

Twoje zadania:

  • wymiana oleju, filtrów, opon, klocków hamulcowych itd.
  • prace naprawcze i konserwatorskie pojazdów
  • diagnostyka i kontrola stanu technicznego pojazdów

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego
  • znajomość języka angielskiego
  • spostrzegawczość i samodzielność

W zamian za Twoje umiejętności oferujemy:

  • umowę o pracę
  • 17 euro brutto za godzinę oraz nadgodziny płatne 22,50 euro/godz.
  • dodatki w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Informations complémentaires

Start Date 5.08
Company KS Service