Mechanik maszyn,16,50€ brutto/h, Deinze, Belgia Private

il y a 1 mois Jobs Offers Deinze   35 vues

2 720 €

  • mechanik-maszyn1650-bruttoh-deinze-belgia-big-0
Localité: Deinze
Salaire: 2 720 € Négociable

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego belgijskiego klienta - firmy zajmującej się obróbką i sprzedażą kamienia naturalnego - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK MASZYN

Miejsce pracy: Deinze, Belgia

Opis stanowiska:

  • naprawa usterek mechanicznych maszyn i suwnic na terenie zakładu
  • przygotowanie konstrukcji
  • wymiana łożysk, naprawa pomp, przekładni redukcyjnych
  • spawanie elektrodowe i półautomatyczne
  • dokumentowanie naprawy w formie pisemnej lub elektronicznej zgodnie z
    instrukcją pracodawcy
  • praca na zmianie dziennej

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 16,50€ brutto/h. (możliwość negocjacji stawki po pozytywnej ewaluacji)
  • zatrudnienie długoterminowe.
  • bon żywnościowy w wysokości 6,75 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika)
  • dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4675€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2532 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: 80€/tydzień.
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne) - 7,5 €/miesiąc.
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora .
  • płatne święta
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • możliwość nadgodzin
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki maszyn
  • bardzo dobra znajomość mechaniki + podstawowa znajomość pneumatyki oraz hydrauliki maszyn
  • umiejętność czytania i pracy w oparciu o rysunek techniczny
  • wymagane jest doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn min. 5-letnie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • dobra kondycja fizyczna i gotowość do pracy na wysokości
  • certyfikat na suwnicę, podnośnik koszowy / podnośnik nożycowy i wózek widłowy - będzie dodatkowym atutem

Aplikuj:  https://link2work.elevato.net/pl/mechanik-maszyn,ja,370?source=1136

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażamzgodę na przetwarzanie przez Link2work sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moichdanych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a)rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danychosobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniadyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnieprzyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2workz siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Informations complémentaires

Company Link2work