Malarz, tapeciarz- prace ogólnobudowlane i wykończeniowe- praca od zaraz w Niemczech Professional

il y a 4 mois Jobs Offers Stabroek   97 vues

  • malarz-tapeciarz-prace-ogolnobudowlane-i-wykonczeniowe-praca-od-zaraz-w-niemczech-big-0
Localité: Stabroek
Salaire: -- €

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku:
MALARZ oraz inne prace wykończeniowe -praca w Niemczech

Zakres obowiązków:

  • - wszelkie prace związane z zawodem malarza
  • - szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian
  • - malowanie okien, drzwi, fasad
  • - prace przy dociepleniach
  • - inne prace wykończeniowe

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako malarz
  • doświadczenia w pracach wykończeniowych
  • doświadczenie w pracach tapeciarskich
  •  minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • darmowe zakwaterowanie
  • kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym idopiskiem "malarz" pod nr

Dominika: + 48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Informations complémentaires

Start Date 20-02-2022
Company Klaver