Malarz-oraz inne prace wykończeniowe -praca w Niemczech Private

il y a 1 mois Jobs Offers Holsbeek   49 vues

  • malarz-oraz-inne-prace-wykonczeniowe-praca-w-niemczech-big-0
Localité: Holsbeek
Salaire: -- €

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku:

MALARZ oraz inne prace wykończeniowe -praca w Niemczech

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace związane z zawodem malarza

- szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian

- malowanie okien, drzwi, fasad

- prace przy dociepleniach

- inne prace wykończeniowe

Wymagania:

- doświadczenie w pracy jako malarz

- doświadczenie w pracach tapeciarskich

- znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy

- prawo jazdy

Oferujemy:

-atrakcyjna stawka godzinowa

-zakwaterowanie

-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "malarz" pod nr

Opiekun ---> Izabela +48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Dominika: + 48 570 901 033- odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.

Informations complémentaires

Company Klaver