Malarz antykorozyjni – praca w Niemczech od zaraz, wysokie wynagrodzenie!! Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Beringen   10 vues

  • malarz-antykorozyjni-praca-w-niemczech-od-zaraz-wysokie-wynagrodzenie-big-0
  • malarz-antykorozyjni-praca-w-niemczech-od-zaraz-wysokie-wynagrodzenie-big-1
Localité: Beringen
Salaire: -- €

  • Szukasz pracy? Już nie musisz! Mamy dla ciebie idealną ofertę jako malarz anty korozji

    Oferujemy:
    atrakcyjna stawka godzinowa
    ­pomoc w zakwaterowaniu
    kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe
  • miejsce pracy: Środkowe Niemcy

Zakres obowiązków:
umiejętność malowania natryskowego (pistoletem , airless)

umiejętność malowania konstrukcji stalowych

przygotowanie powierzchni do malowania

Wymagania:

­prawo jazdy mile widziane
doświadczenie w pracy jako malarz

znajomość języka niemieckiego- minimum A2

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: MALARZ ANTYKOROZJI -praca w Niemczech

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
Kontakt:
Krystian  tel: +48 577 901 099, zadzwoń napisz sms o treści ,,malarz antykorozji” – oddzwonię! pracuj@klaverteam.com

Informations complémentaires

Company Klaver
Work Type Full-time

Mots clés:

niemcy praca