Malarz antykorozji – praca w Niemczech od zaraz, wysokie wynagrodzenie!! Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Hasselt   18 vues

  • malarz-antykorozji-praca-w-niemczech-od-zaraz-wysokie-wynagrodzenie-big-0
Localité: Hasselt
Salaire: -- €

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą wCzęstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy nastanowisku: MALARZ ANTYKOROZJI -praca w Niemczech

Zakres obowiązków:
umiejętność malowania natryskowego (pistoletem,airless)

umiejętność malowania konstrukcji stalowych

przygotowanie powierzchni do malowania

Wymagania:

­prawo jazdy mile widziane
doświadczenie w pracy jako malarz

znajomość języka niemieckiego- minimum A2

Oferujemy:
atrakcyjna stawka godzinowa
­pomoc w zakwaterowaniu
kontrakt na warunkach niemieckich z możliwościąpracy na stałe

miejsce pracy: Środkowe Niemcy

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
Kontakt:
Magda  tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms otreści ,,malarz antykorozji” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Informations complémentaires

Company Magda