Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Wommelgem   43 vues

11,30 €

  • magazynier-z-uprawnieniami-na-wozek-widlowy-big-0
Localité: Wommelgem
Prix: 11,30 €

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska:

  • pomoc w produkcji żywic syntetycznych
  • kierowanie wózkiem widłowym niskiego składowania
  • pakowanie i układanie produktów na palecie
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania:

  • umiejętności obsługi wózków widłowych
  • aktualnych uprawnień z tego zakresu
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wyjazd własnym autem na teren Belgii (dodatek amortyzacyjny – 100 euro)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stawkę 11,30 euro brutto za godzinę
  • kartę żywieniową do wykorzystania w sklepach spożywczych na terenie Belgii w kwocie 4euro dziennie
  • pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej, trzynastejpensji oraz karty paliwowej
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Informations complémentaires

Company KS Service