Magazynier - praca w magazynie z elektroniką w Holandii Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers De Haan   30 vues

  • magazynier-praca-w-magazynie-z-elektronika-w-holandii-big-0
Localité: De Haan
Salaire: -- €

Pandemia pokrzyżowała Ci plany?

Masz problem ze zalezieniem pracy w Polsce?

Szukasz legalnej pracy w Holandii- koniecznie zadzwoń do nas!

Obecnie poszukujemy osób do pracy w magazynie

Miejsce pracy: Holandia, Tilburg

Zakres obowiązków

 •              operator wózka EPT

 •              order picker

 •              sortowanie i przeliczanie produktów

 •              przygotowanie i pakowanie produktów do dalszego transportu i wysyłki

 •              kontrola jakości produktów

 •              kompletowanie zamówień za pomocą skanera ręcznego

Wymagania

 •              znajomość języka angielskiego

 •              uprawnienia na wózki EPT

 •              doświadczenie w logistyce na stanowisku order picker

 •              mile widziane prawo jazdy kat. B

 •              zaangażowanie w powierzone obowiązki

 •              chęci motywacja do pracy

  •             siła fizyczna

 •              gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje:

 •              wypłaty w systemie tygodniowym

 •              darmowy transport do pracy

 •              dodatki dla kierowców

 •              miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas!

 Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Czekamy na Twój telefon:

Dominika +48 570 901 033  mail: job@klaverteam.com

Kamila +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

www.klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. Z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.