Magazyn z odzieżą – Bergen op Zoom – Holandia Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Seraing   143 vues

  • magazyn-z-odzieza-bergen-op-zoom-holandia-big-0
Localité: Seraing
Salaire: -- € Négociable

Poszukujesz atrakcyjnej, legalnej pracy za granicą? Zadzwoń!!! Oferujemy pracę w magazynie z odzieżą! Bez stawki wiekowej!!!

Oferujemy:

- zatrudnienie od października do połowy stycznia ( system zmianowy)

- zatrudnienie na warunkach holenderskich

- atrakcyjną stawkę godzinową

- extra dodatki i bonusy

- opiekę polskich koordynatorów

Zakres obowiązków:

- zbieranie zamówień przy pomocy terminala ręcznego lub ekranu

- przygotowywanie towarów do wysyłki

 Wymagania:

- dobra kondycja fizyczna i motywacja do pracy

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- mile widziana znajomość języka angielskiego i  prawo jazdy kat. B

Zainteresowany? Zadzwoń!!!

+48 570 670 866

Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Klaver ( KRAZ 18450 ) Częstochowa ul. Gminna 131

Informations complémentaires

Company Klaver SP. z o.o.