Magazyn!! Order picker!! Holandia!! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Halle   35 vues

  • magazyn-order-picker-holandia-big-0
Localité: Halle
Salaire: -- €

                    Praca za granicą !! Niezwlekaj!! Aplikuj!!
Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        holenderska umowa o pracę na dłuższy okres

·        stała opieka polskiego koordynatora

·        pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

·        ubezpieczenie zdrowotne

·        terminowo wypłacane wynagrodzenie

·        dobre warunki pracy, miła atmosfera

·        zapewnione zakwaterowanie

·        cotygodniowa wypłata

Wymagania:

·        chęć do przyuczenia na danym stanowisku

·        zaangażowanie w powierzone obowiązki

·        chęć i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

·        order picker w magazynie ze sprzętemelektronicznym (laptopy, telefony itp.)

·        sortowanie i przeliczanie produktów

·        przygotowanie i pakowanie produktówdo dalszego transportu i wysyłki

·        kontrolą jakości produktów

Zainteresowała Cię taoferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944

Dominika tel: +48 570 901 033

Martyna tel +48 577 901 099 zadzwoń

Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa PracyKlaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka WojewództwaŚląskiego o numerze 18450

Informations complémentaires

Company Klaver