Likwidacja Szklarni - praca od zaraz Holandia De Lier- extra bonusy Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Assenede   26 vues

  • likwidacja-szklarni-praca-od-zaraz-holandia-de-lier-extra-bonusy-big-0
Localité: Assenede
Salaire: -- €

TERMINY ROZPOCZĘCIA PRACY:

·        18 PAŹDZIERNIK - 30 WOLNYCH MIEJSC

·        25 PAŹDZIERNIK - 30 WOLNYCH MIEJSC

·        15 LISTOPAD - 20 WOLNYCH MIEJSC

praca kończy się pod koniec listopada - jeśli jesteś zainteresowany innymi pracami lub przedłużeniem pobytu w Holandii to prosimy o kontakt

WWW.KLAVERTEAM.COM

Wymagania:

·        motywacja

·        chęci

·        nastawienie na dużą liczbę godzin

·        zaangażowanie

·        brak doświadczenie

·        nie musisz znać języka

Co oferujemy:

·        zakwaterowanie

·        ubezpieczenie zdrowotne

·        opiekę polskojęzycznego koordynatora

·        przez cały okres pobytu wsparcie Biura Klaver

·        tygodniowe wypłaty

·        możliwość extra płatnych nadgodzin

·        pomoc w organizacji transportu

·        pomoc w organizacji wyjazdu krok po kroku.

Zakres obowiązków:

- oczyszczanie szklarni i przygotowanie jej na nowe rośliny

- ścinanie roślin i linek

- prace konserwacyjne w szklarni

- malowanie szklarni

Zadzwoń

Kamila:+48 570 901 414

Izabela: +48 570 901 913

Dominika:+48 570 901 033

Martin:+48 577 901 944

Możesz również w łatwy i szybki sposób aplikować przez naszą stronę www.

W naszej ofercie znajduje się ok 50 różnych ofert pracy w Niemczech, Holandii, Belgii - Jak nie ta ofertato może skorzystasz z innej - ZAPRASZAMY

Klaver Sp. z o.oKRAZ 18450 www.klaverteam.com

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.