Lider zespołu w zakładzie produkcyjnym - Belgia Professional

il y a 4 mois Jobs Offers Maasmechelen   114 vues

  • lider-zespolu-w-zakladzie-produkcyjnym-belgia-big-0
Localité: Maasmechelen
Salaire: -- € Négociable

Interesuje Cię praca za granicą?

Znasz język angielski na poziomie minimum dobrym?

Masz doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem?

Jeśli odpowiedziałeś/aś 3x TAK to właśnie CIEBIE szukamy!

Poszukujemy kandydatów do zarządzania kilkunastoosobowym zespołem produkcyjnym w branży spożywczej.

Kluczowe zadania na stanowisku to:

  • Monitorowanie oraz doskonalenie wydajności pracy
  • Przestrzeganie i nadzór nad wszystkimi procedurami
  • Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Monitorowanie i planowanie pracy personelu

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • znajomości procesu produkcji
  • znajomości języka angielskiego w stopniu minimum dobrym
  • odpowiedzialności, samodzielności, umiejętności zarządzania ludźmi
  • prawa jazdy (mile widziany własny samochód)

Oferujemy:

  • stawkę od 16 Euro brutto/h (do negocjacji w zależności od doświadczenia)
  • wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem pracy
  • dodatki zmianowe w wysokości 10% stawki podstawowej
  • kartę paliwową – nie pokryjesz codziennych kosztów dojazdów do pracy
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • trzynastą pensję
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dodatki za polecenie i podwożenie innych pracowników
  • samochód służbowy

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą nie zwlekaj! Jeśli chcesz wyjechać w grupie lub w parze daj nam znać, poszukujemy również kandydatów na stanowiska produkcyjne w tej samej firmie.

Informations complémentaires

Company Agencja Zatrudnienia KS Service