Laminiarz Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Overpelt   32 vues

14 €

  • laminiarz-big-0
Localité: Overpelt
Prix: 14 €

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy pracowników dla belgijskiej firmy specjalizującej się w wytwarzaniu elementów basenów oraz laminowaniu natryskowym.

Opis stanowiska

  • wykonywanie elementów basenu
  • przygotowywanie mieszanki laminatu
  • woskowanie form do włókna szklanego i zalewanie ich żywicą
  • cięcie oraz kładzenie włókna szklanego
  • praca jednozmianowa

Wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata w laminowaniu natryskowym
  • umiejętność obsługi maszyny Venus
  • znajomość j. angielskiego
  • możliwość wyjazdu do Belgii samochodem (dodatek 100,00 euro)

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • 14,00 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatane 21,00 euro/godz.
  • trzynastą pensję, prywatną opiekę medyczną
  • zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu w Belgii
  • kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny

Informations complémentaires

Start Date 5.08
Company KS Service