Lakiernik żelkot / Gelcoat sprayer (Belgia) Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Overpelt   18 vues

2 500 €

  • lakiernik-zelkot-gelcoat-sprayer-belgia-big-0
Localité: Overpelt
Salaire: 2 500 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dlajednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Lakiernik żelkot / Gelcoat sprayer (Belgia)

Pracapolega na kładzeniu warstw żelkotu w procesie produkcji niecek basenowych.

Obowiązki:

·        produkcjaniecek basenowych z poliestru

·        przygotowanieśrodka zgodnie z wymaganymi normami oraz samodzielne nakładanie warstw żelkotu

·        obsługawózka widłowego

·        pracaz różnymi rodzajami żywic i innych materiałów pokryciowych

Wymagania:

·        minimum1-2 lat doświadczenia w pracy przy nakładaniu różnego typu powłok (żywice,żelkoty)

·        komunikatywna znajomość języka angielskiego

·        dyspozycyjność

·        milewidziane doświadczenie w produkcji basenów lub zbiorników wykonanych z poliestru

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie – od 14,25 EUR brutto/h + dużo nadgodzin!!!

·        legalnezatrudnienie na warunkach belgijskich

·        dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)

·        premię roczną (8.33% rocznych zarobków brutto)

·        dodatek rodzinny

·        pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii

·        załatwieniewszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

·        stałąopiekę polskojęzycznych koordynatorów

·        jednorazowyzwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125 EUR

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym!!!  płatne tylko 72 EUR tygodniowo
  • Transport do zakładu pracy (środek transportu uzależniony od odległości)

·        pracęna dłuższy okres czasu

·        ubranie robocze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy oprzesłanie CV w języku angielskim na adres:

info@nextagency.eu

Prosimyo zamieszczenie następującej klauzuli (tylkoaplikacje z poprawną klauzulą będą rozpatrywane):

Niniejszymwyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CVprzez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłychprocesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego iRady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę naudostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i zagranicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądaćdostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ
18051

Informations complémentaires

Start Date ASAP
Company NEXT s.c.