Lakiernik przemysłowy – PRACA W NIEMCZECH Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Dendermonde   32 vues

  • lakiernik-przemyslowy-praca-w-niemczech-big-0
Localité: Dendermonde
Salaire: -- €

Stanowisko: lakiernik

Miejsce pracy: Berlin, Ehekirchen, Neresheim

Wymagania:

• - minimum roczne (udokumentowane) doświadczenie

• - komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• - prawo jazdy, samochód

Zakres obowiązków:

• - mieszanie farb

• - oklejanie i przygotowywanie do malowania

• - samodzielne malowanie natryskowe

Pracodawca oferuje:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• możliwość pracy w nadgodzinach

• cykliczne podwyżki

• pokoje jednoosobowe

• darmowe ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy

Pomagamy zorganizować transport z miejsca zamieszkania pod adres firmy.

Zainteresowany? Zadzwoń!!!

              +48 570 670 866

 Izabela +48 570 901 913 dostępna od 8:00 do 16:00

Kamila +48 570 901 414 dostępna od 8:00 do 16:00

Dominika +48 570 901 033 dostępna od 8:00 do 16:00

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com

Klaver ( KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver SP. z o.o.