Lakiernik!! Praca w Niemczech!! Darmowe zakwaterowanie!! Private

il y a 1 semaine Jobs Offers Halle   17 vues

  • lakiernik-praca-w-niemczech-darmowe-zakwaterowanie-big-0
Localité: Halle
Salaire: -- €

Praca za granicą !! Nie zwlekaj!!Aplikuj!!

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

·        stała opieka polskiego koordynatora

·        pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

·        ubezpieczenie zdrowotne

·        terminowo wypłacane wynagrodzenie

·        dobre warunki pracy, miła atmosfera

·        darmowe zakwaterowanie

·        możliwość pobierania zaliczek

Wymagania:

  • kwalifikacje w zawodzie malarz-tapeciarz (lub kilkuletnie doświadczenie),

·        mile widziane,ale nie wymagane prawo jazdy i własny samochód,

·        mile widziana znajomośćjęzyka niemieckiego,

Zakres obowiązków:

·        obsługa pistoletu typu airless

·        lakierowanie natryskowe elementów metalowych

Zainteresowała Cię taoferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!

Kontakt:
Magdalena tel:+48 577 901 944zadzwoń

Możesz mi także napisać swoje CV naadres: rekrutacja@klaverteam.com

Poszukujesz innej pracy? Mamy wieleofert !! Każdy znajdzie coś dla siebie!!

Biuro Pośrednictwa PracyKlaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka WojewództwaŚląskiego o numerze 18450

Informations complémentaires

Company klaver