Kucharz – Belgia Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Wichelen   16 vues

  • kucharz-belgia-big-0
Localité: Wichelen
Salaire: -- € Négociable

Jesteś kucharzem? Znasz angielski lub niderlandzki w stopniu co najmniej komunikatywnym? Mamy dla ciebie apetyczną ofertę..

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie kucharza

- komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niderlandzkiego

- sumienność i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie gorących i zimnych posiłków

(kuchnia regionalna, gulasze, steki, owoce morza, sałatki, desery)

- współpraca z obsługą

- utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

- pracę w miłej atmosferze w rodzinnej restauracji

- zakwaterowanie tuż obok miejsca pracy

- możliwość przeszkolenia

- dni wolne w przerwie podczas przerw świątecznych

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś się do nas!

Teresa  +48 731 901 913

Dominika + 48 570 901 033

Izabela + 48 570 901 913

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o, certyfikat KRAZ 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o. o