Komisjoner!! Praca na magazynie !! Niemcy! Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Halle   15 vues

  • komisjoner-praca-na-magazynie-niemcy-big-0
Localité: Halle
Salaire: -- €

Szukasz pracy zagranicą?  Już nie musisz!

Mamydla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Wymagania:

·        gotowość do podjęciapracy w systemie zmianowym

·        odpowiedzialność,dokładność

·        zaangażowanie wpowierzone obowiązki

Dodatkoweinformacje:

·        niemiecka umowa o pracę

·        praca w systemie dwu zmianowym

·        zapewnione zakwaterowanie orazdojazd do miejsca pracy

·        miejsce pracy: Stetten am kalten Markt (ok 100 km odStuttragrtu)

·        możliwośćpobrania zaliczki  praca od zaraz

Zakres obowiązków:

·        komisjonowanieczęści samochodowych marki Bosch

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944,
zadzwoń napisz sms o treści ,,komisjoner ” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Pośrednictwo PracyKlaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450poszukuje osób do pracy

Informations complémentaires

Company Niemcy