Klaver-praca w Niemczech Schwäbisch Gmünd- Elektryk Professional

il y a 3 mois Jobs Offers Trooz   78 vues

  • klaver-praca-w-niemczech-schwabisch-gmund-elektryk-big-0
Localité: Trooz
Salaire: -- €

Dla naszego klienta pilnie szukamy pracownika na stanowisko: Elektryk

Wysokie stawki godzinowe plus dieta

Zapewnione zakwaterowanie oraz ubezpieczenie pracownicze

Oferujemy:

• atrakcyjna stawka godzinowa

• niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

• zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach nie dalej niż 20km od miejsca pracy

• koszty ubezpieczenia pokrywane przez pracodawcę

Wymagania:

• znajomość języka niemieckiego w stopniu min. podstawowym

• kwalifikacje w zawodzie elektryka

• doświadczenie zawodowe jako elektryk (minimum kilkuletnie)

• dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Zakres obowiązków:

• wszelkie prace związane z zawodem elektryka

• elektryka budowlana

Jesteś zainteresowany? ZADZWOŃ

Kamila +48 570 901 414 work@klaverteam.com

Dominika +48 570 901 033 job@klaverteam.com

Janusz +48 731 901 913 rekrutacja@klaverteam.com

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver