Klaver- praca w Niemczech od zaraz- spawacz Professional

il y a 4 semaines Jobs Offers Asse   54 vues

  • klaver-praca-w-niemczech-od-zaraz-spawacz-big-0
Localité: Asse
Salaire: -- €

Spawacz MIG,MAG, TIG- praca w Niemczech od zaraz

Jesteś spawaczem? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy
  • zapewnione zakwaterowanie

 Zakres obowiązków:

  • zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem
  • przygotowanie powierzchni do spawania
  • spawanie metodą MIG/MAG/ TIG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód
  • mile widziane posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG) MIG, TIG

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Dominika tel: +48 570 901 033, zadzwoń napisz sms o treści ,,spawacz” –oddzwonię!

Mail: job@klaverteam.com

Szukasz innej pracy zadzwoń:

Kamila +48 570 901 414

Izabela +48 570 901 913

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie KRAZ 18450

 www.klaverteam.com

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.