Klaver-praca w Holandii - układanie kartonów z kwiatami Private

il y a 3 semaines Jobs Offers Holsbeek   50 vues

  • klaver-praca-w-holandii-ukladanie-kartonow-z-kwiatami-big-0
Localité: Holsbeek
Salaire: -- €

Zakres obowiązków:

-praca na magazynie z kwiatami

-rozładunek, załadunek kwiatów

-sztaplowanie, układanie kartonów, skrzynek na palety

-inne prace przy kwiatach

Oferujemy:

-praca na dłuższy okres

-opieka i pomoc polskich koordynatorów

- dodatki za prace zmianowe

- wypłaty przelewana na konto

- zakwaterowanie oraz transport do pracy

Wymagania:

-zaangażowanie w powierzone obowiązki

Kontakt:

Opiekun Izabela

+48 570 901 913,

praca@klaverteam.com

Dominika tel: +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Kamila tel: +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o.(KRAZ 18450 ) WWW.KLAVERTEAM.COM

Informations complémentaires

Company Holandia