Klaver- praca w Holandii- stroiki kwiatowe Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Assenede   58 vues

  • klaver-praca-w-holandii-stroiki-kwiatowe-big-0
Localité: Assenede
Salaire: -- €

Poszukujemy osób do pracy przy tworzeniu stroików kwiatowych na krótki termin. Wyjedź z nami do pracy i zarób extra pieniądze na święta, które spędzisz z rodziną w Polsce.

Zakres obowiązków:

- przygotowanie pojemników ( szklanych, drewnianych, metalowych, plastikowych ) na kompozycje roślinne i stroiki

- dodawanie ziemi do pojemników

- układanie kompozycji roślinnych

- dodawanie dekoracji( np. mchu, bombek, dyń itp. w zależności od sezonu)

- umieszczanie kompozycji na wózkach

- etykietowanie kompozycji

- przygotowanie zamówień

Wymagania:

- zmotywowanie do pracy

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

Warunki:

- atrakcyjna stawka godzinowa

- extra płatne nadgodziny

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Dominika tel: +48 570 901 033

Izabela tel: +48 570 901 913