Klaver-praca w Holandii Drukarnia Private

il y a 1 mois Jobs Offers Holsbeek   50 vues

  • klaver-praca-w-holandii-drukarnia-big-0
Localité: Holsbeek
Salaire: -- €

PRACOWNIK DRUKARNI

Start pracy 08-11.

Praca w Holandii- Haga.

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyny drukujących

- pakowanie gotowych produktów, ulotek

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego

- chęci i motywacja do pracy

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- samodzielność

- prawo jazdy

Oferujemy:

-atrakcyjna stawka godzinowa+ dodatki

-zakwaterowanie

-codzienny transport do prac+ dodatki dla kierowców

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "drukarnia"

Kontakt:

Izabela

+48 570 901 913, praca@klaverteam.com

Dominika tel: +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Kamila tel: +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Martin nr tel: + 48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o.(KRAZ 18450 ) WWW.KLAVERTEAM.COM

Informations complémentaires

Company Holandia