Kierowca wózków widłowych i EPT w Holandii Private

il y a 4 jours Jobs Offers Holsbeek   9 vues

4 000 €

  • kierowca-wozkow-widlowych-i-ept-w-holandii-big-0
Localité: Holsbeek
Salaire: 4 000 €

Kierowca wózków widłowych i EPT w Holandii

Chcesz pracować i zarobić dobre pieniądze? Taka oferta tylko u Nas!

Wyjedź do Holandii i rozpocznij pracę na produkcji z GWARANCJĄ GODZIN!

ZWROT kosztów dojazdu z Polski do Holandii!

Dodatkowo zgarnij telefon iPhone!

Wymagania:

• doświadczenie na magazynie  przy załadunku i rozładunku za pomocą wózka widłowego, paletowego lub EPT

• ważne certyfikaty na wózki Heftruck i EPT

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

• mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

• operator wózków widłowych i EPT

• obsługa procesu zamówień

Pracodawca oferuje:

- atrakcyjną stawkę godzinową

- prace z GWARANCJĄ GODZIN !

- zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

- transport do/z pracy

- zwrot kosztów za przejazd z Polski do Holandii w wysokości 90 euro!!

* jeśli posiadasz prawo jazdy i zdecydujesz się być kierowcą auta służbowego otrzymasz iPhone !!

Tylko teraz zwrot kosztów transportu z Polski!

(pracodawca zwróci Ci kwotę 90 euro po przepracowaniu 5 tygodni).

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Skontaktuj się z Nami!

Iza tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 ).

Informations complémentaires

Start Date OD ZARAZ
Company Izabela