Kierowca wózka wysokiego składowania BPK Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Duffel   15 vues

  • kierowca-wozka-wysokiego-skladowania-bpk-big-0
Localité: Duffel
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy
od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca wózka wysokiego składowania BPK

Miejsce pracy: Duffel

Termin rozpoczęcia pracy: 8/03/2021

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków pracownika będzie należało prowadzenie maszyny podobnej do wózka typu Reach Truck w celu jednoczesnego podnoszenia i przenoszenia małych płyt.

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim
  • Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
  • Posiadające doświadczenie w prowadzeniu wózków wysokiego składowania

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę 13 euro brutto/h, w tym nadgodziny płatne wedle ustaleń klienta
  • Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
  • 13 wypłatę noworoczną oraz dodatki urlopowe
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Możliwość wynajęcia samochodu
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

    Aplikuj: http://bityl.pl/vvTz2

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Informations complémentaires

Company EUROWORK